مقالات

Untitled-2

خواص بی نظیر زرشک

زرشک دارای خواص بسیار است که در اینجا به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد. آب زرشک حاوی مقادیر قابل توجهی ویتامین ث است. ریشه پوست و ساقه زرشک برای رفع سوزش ادرار مفید و واریش را درمان می کند.
Wound-Care-1180x704

مراحل زخم بستر و راه های درمان آن

مراحل زخم بستر ما به طور کلی ۴ نمونه زخم بستر داریم که در این مقاله آموزشی به معرفی آن ها می پردازیم، راه های درمان آن را بررسی خواهیم کرد و در مقاله های بعدی وارد مبحث درمانی آن خواهیم شد.این چهار مرحله عبارت اند از : مرحله ۱: میان پوست سالم و نواحی‌ای که تحت ‌فشار قرار گرفته‌اند ، تفاوت‌های عمده‌ای دیده می‌شود. پوست در این نواحی معمولا قرمز رنگ ، آبی .
burer2

معرفی و آموزش کار با فشارسنج بیورر Beurer BM85

معرفی و آموزش کار با فشارسنج بیورر Beurer BM85   فشارسنج بیورر BM 85 ساخت کشور آلمان بوده و از معتبرترین برندهای داخل کشور محسوب می شود. این دستگاه دارای ویژگی های بسیاری است که از مهمترین آن می توان به تشخیص آرتیمی قلب(یعنی غیر طبیعی بودن ریتم قلب و تپش نامنظم آن را اعلام می‌کند) و دو حافظه بودن (مزیت دو حافظه بودن این است که شما می توانید برای ۲ نفر,نتایج فشار .
molnycle

آموزش و معرفی پانسمان زخم های بستر,سوختگی و دیابتی

آموزش و معرفی پانسمان زخم های بستر,سوختگی و دیابتی ما در این بخش قصد دارید به معرفی بخشی از پانسمان مونلیکه سوئد بپردازیم. پانسمان حرفه ای مونلیکه بهترین گزینه برای درمان انواع زخم های بستر و دیابتی است. این کارخانه با تولید بیش از ۵۰ نوع پانسمان توانسته همه نوع زخم را درمان کند. می توان از انواع این پانسمان به مپیلکس بوردر(Mepilex border)، مپیلکس بوردر لایت (Mepilex border Lite)،می پورفیلم (Mepore film)،ملجی زرب .
mepilex sacrum

آموزش پانسمان ناحیه باسن (ساکروم)

آموزش پانسمان ناحیه باسن (ساکروم)   آموزش پانسمان ناحیه باسن یا ساکروم توسط تیم طبی مارکت به صورت تصویری برای شما کاربران عزیز تهیه شده است. در این ویدئو از پانسمان مپیلکس بوردر ساکروم از کارخانه مونلیکه سوئد استفاده شده است. این پانسمان کاملا معتبر است و شما با اندکی تحقیق در سایت مونلیکه از کیفیت محصولات این کارخانه مطمئن خواهید شد.   نکات قبل انجام کارهای انجام شده در ویدئو:   ۱- ابتدا .